Продавец Інтернет магазин top-podarok.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
251 отзыв

ДО 18.06.2021 МАГАЗИН В ОТПУСКЕ, ВСЕ ЗАКАЗЫ БУДУТ ОБРАБОТАНЫ И ОТПРАВЛЕНЫ 21.06.2021 Приносим свои извинения за неудобства!

Інтернет магазин Top-Podarok.сom.ua Красиві і оригінальні подарунки і сувеніри тільки для Вас!
+380965215196
+380954294425
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

ПАРФУМЕРІЯ. київ

Парфуми для жінок та чоловіків – це стиль, індивідуальність, виразність і відчуття настрій. Парфюмерияспособна кожного зробити неповторним, підкреслити характерні риси і висловити переваги. Вона розповість про Вас те, що можливо і Вам самим ще не відомо. В її силах розкрити всі таємниці або навпаки, глибоко заховати їх від сторонніх очей. Вона передає почуття і оголює бажання, притягує чи відштовхує, бадьорить або розслабляє.Парфумерія – це самий простий, швидкий і зручний спосіб для самоствердження і самовираження. Вона створює Ваш образ з своїх ароматів, який Ви самі собі і вибираєте, віддаючи перевагу тим чи іншим запахів. Будь аромат впливає на людську свідомість, надовго зберігаючись нашій пам'яті. Якщо хочете бути запам'ятовуються і яскравим, розбурхувати уми і виділятися з натовпу – неодмінно користуйтеся парфумами.

Сьогодні на світових ринках Парфумерія представлена в безмежному розмаїтті ароматів. Вже не складає труднощів знайти і вибрати будь-який запах, який Вам подобається і хочеться. Щоб Ви могли вільно орієнтувати в океані пахощів, варто зазначити, що всі існуючі парфумерні запахи розділені на кілька основних груп:

Квіткові (квітково-фруктові, фруктово-зелені ,квіткові деревно-мускусні, солодкі квіткові фруктові, альдегідні, водяні). Вони солодкі і освежающи. Виділені яскравою виразністю ароматом певного квітки, але розкривають його поступово і плавно.

Цитрусові (фужерні, солодкі). Віддають поєднанням ніжності та свіжості. Повністю розкриваються з самої початкової нотки.

Фужерні (водяні, зелені, пряні фруктові). Несуть шлейф легкості, м'якості і свободи.

Деревні (пряні, шипрові, водяні, квіткові, мускусні, фужерні). Їм характерні терпкість, насиченість, гірчинка.

Амброві або Східні (пряні, квіткові, гурманські, деревні, фужерні). Обволікаючі і чуттєві, але при цьому – важкі і насичені. На нагрітої шкірі відчуваються з більшою силою.

Шипрові (фруктові і квіткові). Супроводжуються особливою виразністю і терпкістю. Проявляють себе вже на віддаленій відстані від шкіри.

Природні або Шкіряні. Більш актуальні для чоловіків. Відтворюють запахи диму, шкіри або тютюну.

Який запах Ваш – вирішувати тільки Вам. Наш інтернет-магазин top-podarok.com.ua задовольни будь-Ваш вибір. У нас Ви зможете придбати ліцензійний та якісний Парфум, виготовлений професіоналами в ОАЕ, який вирве Вас з сірих буднів, обдаровуючи виразністю і індивідуальністю.

1 2 ... 5